PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY ZLÍNSKO - turistická oblast SLOVÁCKO - turistická oblast HANÁ - turistická oblast BESKYDY-VALAŠSKO - turistická oblast HLAVNÍ STRANA OKRES VSETÍN OKRES ZLÍN OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ OKRES KROMĚŘ͎ ČESKÁ REPUBLIKA
Sobota 06.03.2021
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Zlínský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Zlínský kraj
Zlínská NEJ
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Turistika a volný čas
  Informační služby
Průvodcovské služby
Kultura a zábava
Hrady a zámky
Památky a architektura
Klub českých turistů
Sport a relaxace
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Zimní sporty
Agroturistika
Vinařská turistika
Sdružení a spolky
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Hory a pohoří
Vodní toky a plochy
Chráněná krajinná území
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

Fotbalový rozhovor

Horní Bečva půjde do jara bez nervů

Fotbalisté Horní Bečvy přezimují pod trenérem Dušanem Dohňanským na 4. místě okresního přeboru a pořád patří k hlavním favoritům na postup. Mají sice těžký jarní los, ale znáte to o tom kulatém míči. Podzim jsme hodnotili právě s bečvanským trenérem, který převzal tým v létě.

4. místo

Těžko říct, jestli je to úspěch nebo ne. Já jsem totiž přicházel do neznámého prostředí. Neznal jsem klub, až na Pavla Romana a Stanislav Ondrucha ani hráče. Chtěl jsem hrát vyšší příčky a to se daří.

Dojmy z nového klubu

Jsou perfektní. Na první schůzce s vedením klubu jsem byl skvěle přijat. V nadsázce sice padl cíl postoupit, ale tlak na svou osobu rozhodně nepociťuji. Chápu to tak, že každý chce vyhrávat. Kromě vedení si chválím také vynikající tréninkovou docházku. Ta byla nejlepší z týmů, které jsem doposud vedl (Zubří, Valašská Bystřice, Zašová). Chodilo v průměru deset hráčů a je radost, když můžete trénovat postavení obrany nebo různé signály.

Výsledky

Mrzí mne prohra v Bynině, kde jsem poprvé musel v kabině výrazně na hráče zvýšit hlas. Neměl bych to jako trenér říkat, ale domácí porážky s přímými konkurenty ze špičky Stříteží a Choryní tolik nebolí, protože jsme se výborným soupeřům minimálně herně vyrovnali a neměli jsme to potřebné štěstí.

Filip Zetocha

Když vám přijde do týmu hráč, který dá za podzim 10 branek, musíte jeho výkony hodnotit pouze pozitivně. V první polovině podzimu byl pomalejší, dělal hodně chyb ve hře dozadu a nepadalo mu to tolik. Druhá polovina podzimu byla výborná. Je to hráč, kterého prostě nemůžete střídat, protože čekáte, že i když nehraje dobře, tak tu branku dá. Jednou byl vystřídán, ale to jsem mu chtěl psychicky pomoct v trápení se v zápase. Nechyběl na žádném tréninku, jeho přístup byl příkladný.

David Mydlo

Tento zkušený hráč přišel na Horní Bečvu s tím, že toho z časových důvodů moc neodehraje. Nakonec sehrál dva zápasy, ale pokud byl na hřišti, tak tam byl neskutečně cítit. Jeho práce s míčem, zkušenosti a rozehrávka jsou příkladné. Třeba poslední podzimní zápas s Poličnou hrál jen poločas a byl výborný.

Patrik Kubáň

Jeho angažmá nevyšlo. Neměl potřebnou tréninkovou docházku, proto se neprobojoval nastálo do základní sestavy. Měl jsem s ním pohovor a za jednu věc ho musím ocenit. I když se jeho přístup k tréninkům nezměnil, přijal bez řeší roli náhradníka, a když naskočil do zápasu, byl tam cítit.

Stanislav Ondruch

Čuměl jsem jak z jara, v jaké kondici a formě se udržuje tento veterán. Patřil k jednomu z devíti lídrů týmu, které v základním kádru mám. Musím říct, že patří k nejlepším obráncům okresního přeboru.

Osa týmu

V jiných týmech, co jsem trénoval, jsem nezažil to, že mezi hráči není větší než 10% rozdíl ve výkonnosti. Pavel Roman, Stanislav Ondruch, Václav Dobeš, Martin Ondruch, Tomáš Vaníček a Filip Zetocha. To jsou jména, která nyní bezpečně vysypu z rukávu.

Mladí hráči

První polovinu podzimu měl výbornou Jakub Vašut, ale musí zapracovat na psychice. Zaujal mne poslední dva zápasy talent Vojtěcha Macečka. Adam Solanský měl dobrý úvod, horší střed podzimu a zase se zvedl v jeho závěru. Ondřej Bártek je buldok, který začal jako náhradník, ale vůlí se probojoval na kraji zálohy do základní sestavy. Lukáš Mužátko je příkladem poctivého hráče, který přijme jakoukoliv roli v týmu. Jeho lidskost a pokora byly neuvěřitelné. Až na zápas v Krhové byl výborný. Univerzál Tomáš Randa odváděl poctivé výkony. Jakub Grenar předvedl velmi poctivý přístup k tréninkům i zápasům.

Jaro

Jsem v tomto angažmá velmi spokojený a chci v něm v kombinaci s mým trénováním rožnovské přípravky pokračovat. Kádr opustí Patrik Kubáň a pravděpodobně také Radim Polách, který není spokojený se svým herním vytížením. Není třeba do týmu zasahovat. Máme ztrátu šesti bodů na čelo. Doma na nás chodilo dost diváků, za což jim děkuji. Některým klukům to mohlo svazovat nohy. Venku do toho půjdeme bez nervů a podzimní zápasy se špičkou nám ukázaly, že se můžeme rovnat s každým.

Martin Němec

sdsd

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Horní Bečva
Zveřejněno 07.12.2017 v 06:17 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
    TURISTIKA