Království perníku

HUSLENKY - HORNÍ BEČVA 1:3 (1:1)

Report ze zápasu mužů
Sobota 2.9.2017 HUSLENKY - HORNÍ BEČVA 1:3 (1:1)

Netradičně v sobotu dopoledne jsme hráli v Huslenkách. V prvním poločase jsme v 10 min. nabídli po špatné malé domů a následném faulu domácím pokutový kop, po kterém se domácí ujali vedení 1:0. Trochu to námi otřáslo a hra se v tuto chvíli moc nedařila. Naštěstí jsme již v 23 min. zásluhou podařené dalekonosné střely Stani Ondrucha dokázali vyrovnat na 1:1. A protože další dvě dobré šance Adama a Filipa jsme neproměnili, šlo se do kabin za vyrovnaného stavu. Ve druhém poločase jsme již byli jednoznačně lepší. Domácí jsme téměř nepustili na naší polovinu, ale pořád jsme nedokázali i přes několik dobrých příležitostí překonat domácího brankaře. Až v 75 min. se po rohovém kopu hlavou trefil Vašek Dobeš a rázem do bylo veselejší a my po zásluze vedli 2:1. Dále jsme byli lepším mužstvem a až v samotném závěru se domácí trochu zvedli, ale dokázali jsme se ubránit a v samém konci nastavení po rychlém útoku upravil na konečných a zasloužených 3:1 sřídající Ondra Bártek, který byl v tuto chvíli na hřišti jen 2 minuty.

Branky: 1x Stanislav Ondruch, 1x Vašek Dobeš, 1x Ondra Bártek

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar (39´Lukáš Mužátko), Vašek Dobeš, Radim Polách (46´Pavel Roman), Staňa Ondruch, Patrik Kubáň (85´Štěpán Ondruch) Tomáš Vaníček, Kuba Vašut (90´Ondra Bártek) , Martin Ondruch, Filip Zetocha, Adam Solanský (67´Honza Koňařík)

Příští utkání hrajeme v neděli 10.9. na domácím hřišti od 16 hod proti Jarcové.