PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKYBRNO A OKOLÍ ZLÍNSKO - turistická oblast SLOVÁCKO - turistická oblast HANÁ - turistická oblast BESKYDY-VALAŠSKO - turistická oblast HLAVNÍ STRANA OKRES VSETÍN OKRES ZLÍN OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ OKRES KROMĚŘ͎ ČESKÁ REPUBLIKA
Pátek 04.07.2025
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Zlínský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Zlínský kraj
Zlínská NEJ
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Turistika a volný čas
  Informační služby
Průvodcovské služby
Kultura a zábava
Hrady a zámky
Památky a architektura
Klub českých turistů
Sport a relaxace
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Zimní sporty
Agroturistika
Vinařská turistika
Sdružení a spolky
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Hory a pohoří
Vodní toky a plochy
Chráněná krajinná území
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

Beskydy-Valašsko na Slovakiatour v Bratislavě

Turistická oblast Beskydy-Valašsko představila své turistické možnosti ve dnech 19.- 22. ledna 2012 na významném mezinárodním veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour v Bratislavě.
Již 18. ročník veletrhu otevřel své brány odborné veřejnosti ve čtvrtek 19. ledna, v pátek se mohli na nabídku různých destinací světa podívat i laická veřejnost. Veletrh ITF Slovakiatour je nejdůležitějším veletrhem cestovního ruchu na Slovensku a patří mezi nejvýznamnější akce ve Střední Evropě. Přináší komplexní nabídku dovolených a cestování prostřednictvím zúčastněných cestovních kanceláří, slovenských a zahraničních regionů, zahraničních turistických centrál a subjektů poskytující služby cestovního ruchu.

Turistická oblast Beskydy-Valašsko prezentovala svou turistickou nabídku společně s dalšími oblastmi na expozici Moravskoslezského kraje. Návštěvníci veletrhu projevili především zájem o ubytování, wellness, pěší a cykloturistiku, novinky v lyžařských areálech, tipy na výlety do Beskyd, Lašské brány a také "Moravského Betlému" Štramberku.
V únoru se vydá turistická oblast Beskydy-Valašsko na další významný veletrh, a to na Holidayworld do Prahy, který se koná od 9. do 12.února 2012. Navštivte nás na expozici Moravskoslezského kraje LK210!

Text: Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko o.p.s.

Slovakiatour 2012
Slovakiatour 2012
Zveřejněno 31.01.2012 v 10:13 hodin
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA