PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKYBRNO A OKOLÍ ZLÍNSKO - turistická oblast SLOVÁCKO - turistická oblast HANÁ - turistická oblast BESKYDY-VALAŠSKO - turistická oblast HLAVNÍ STRANA OKRES VSETÍN OKRES ZLÍN OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ OKRES KROMĚŘ͎ ČESKÁ REPUBLIKA
Čtvrtek 04.09.2025
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Zlínský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Zlínský kraj
Zlínská NEJ
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Turistika a volný čas
  Informační služby
Průvodcovské služby
Kultura a zábava
Hrady a zámky
Památky a architektura
Klub českých turistů
Sport a relaxace
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Zimní sporty
Agroturistika
Vinařská turistika
Sdružení a spolky
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Hory a pohoří
Vodní toky a plochy
Chráněná krajinná území
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

Perníkář Janoš živnostníkem roku

Výsledky soutěže Podnikatel Pardubického kraje jsou na světě
Pardubice - Ve středu byli v historických prostorách pardubického zámku oceněni nejúspěšnější účastníci soutěže Podnikatel Pardubického kraje.
V kategorii Živnostník roku Pardubického kraje zvítězil s velkým náskokem výrobce perníků z Pardubic Pavel Janoš. Pavel Janoš se " perníkařením" zabývá již od začátku devadesátých let. "Jde o rodinnou tradici, cukráři a perníkáři byli mí rodiče i babička," uvedl Pavel Janoš. "Jsme založením spíše rodinná firma, snažíme se především o dobré jméno kraje, Pardubic a perníku. Ten náš se odlišuje od ostatních především kvalitou těsta a kreativním, čistým a vkusným zdobením. Odměnou je pro nás radost zákazníků, kteří od nás odcházejí spokojeni. V podobě dárků tak často putuje do celého světa," dodal Pavel Janoš (na fotografii Tomáše Kubelky).
JANOŠ podnikatel roku
Manažerem roku Pardubického kraje se stal ředitel Správy a údržby silnic Pardubického kraje Miroslav Němec. "Vítězství v této soutěži je pro mě velkou ctí, v tajném hlasování totiž porotci dospěli ke spontánní shodě. Organizace, které jsem ředitelem, zaznamenala od doby svého vzniku v roce 2002 obrovskou dynamiku," uvedl pro náš Deník Miroslav Němec.
O nejlepší společnosti v kraji se svedl tuhý boj. Vítězství nakonec získala firma Kiekert- CS, která sídlí v Přelouči. Ta se zabývá montáží a kompletací sestav a podsestav zámků a centrálních zámků automobilů. "Pochopitelně jsem velmi spokojeni," uvedl vedoucí divize lidských zdrojů firmy Kiekert- CS Petr Černohorský.

Vendula Fižová
Pardubický deník 18.11.2006

Zveřejněno 18.11.2006 v 13:40 hodin
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA