PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY ZLÍNSKO - turistická oblast SLOVÁCKO - turistická oblast HANÁ - turistická oblast BESKYDY-VALAŠSKO - turistická oblast HLAVNÍ STRANA OKRES VSETÍN OKRES ZLÍN OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ OKRES KROMĚŘ͎ ČESKÁ REPUBLIKA
Sobota 30.05.2020
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Zlínský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Zlínský kraj
Zlínská NEJ
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Turistika a volný čas
  Informační služby
Průvodcovské služby
Kultura a zábava
Hrady a zámky
Památky a architektura
Klub českých turistů
Sport a relaxace
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Zimní sporty
Agroturistika
Vinařská turistika
Sdružení a spolky
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Hory a pohoří
Vodní toky a plochy
Chráněná krajinná území
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba

PRABOS plus , a. s., Slavičín

KDO JSME:
Firma Prabos plus a.s., Slavičín, je tradičním českým výrobcem speciální, vojenské, bezpečnostní, pracovní a trekkingové obuvi.

Kolekce vojenské a speciální obuvi je vhodná pro potřeby armády, policie, bezpečnostních agentur, záchranných sborů, celní správy, vězeňské služby a ostatních uniformovaných složek. Kolekce trekkingové obuvi splňuje požadavky na ochranu nohou ve středně náročných i vysokohorských.

V současné době zaměstnává společnost 350 pracovníků. K tomu je třeba přičíst také dalších 100 pracovníků, kteří pro firmu pracují v kooperacích.
Prabos plus a.s., se aktivně podílel na vývoji nových modelů botů polních 2000 pro potřeby AČR včetně botů polních 2000 ECWCS,botů pro piloty a ILS. V současné době spolupracujeme společně s Odborem vývoje a zkušebnictví Brno na nové kolekci vycházkové obuvi služební a společenské. Vítězstvím ve stěžejních veřejných soutěžích na dodávky výstrojního materiálu pro Armádu ČR potvrdila naše společnost své výsadní postavení hlavního dodavatele obuvi pro naši armádu až do roku 2002.

Společnost je též nositelem Osvědčení o způsobilosti dodávek pro Armádu ČR a Certifikátu ISO 9001. Vlastní také výrobní a obchodní licenci firmy W.L.GORE na výrobu obuvi vybavené membránou GORE-TEX®. Tuto licenci společnost obdržela po více než dvouletém jednání v roce 1998. Udělení licence předcházela náročná vstupní řízení, ukončená auditem firmy W.L.GORE. Společnost Prabos musela prokázat technickou způsobilost a kvalifikaci ke zpracování špičkových materiálů.

Velmi důležitým faktorem pro udělení licence je významné postavení značky na trhu, v oblasti bezpečnostní, pracovní a speciální obuvi. V současné době pokrývá významnou část kapacity českého trhu v tomto segmentu a je největším výrobce pracovní a bezpečnostní obuvi v ČR. Současně se zachováním tradičního prošívaného a lepeného výrobního způsobu nabízí Prabos moderní technologii přímého nástřiku podešve. Prabos jako jediný výrobce v tuzemsku produkuje kompletní sortiment vzorů splňujících veškeré normy pro pracovní a bezpečnostní obuv.

Významným kontraktem je smlouva na výrobu vojenské polní obuvi pro německou firmu STUMPP BAIER. V podmínkách ČR se jedná o nový výrobní způsob a vyrobená obuv je určena pro německou a rakouskou armádu.
Kromě dodávek obuvi pro Armádu ČR a Německou armádu, jsou hlavními odběrateli obuvi Prabos také např.armáda Velké Britanie,Litvy,Lotyšska, Švýcarska, konžská policie, Státní lesy Polska,BELIZIA Belgie,RUKAPOL Rakousko,CORAMI Lachen ze Švýcarska, a hasiči Řecko.

REFERENCE:
Armáda ČR, POLICIE ČR, Vězeňská služba,Celní správa, Jaderné elektrárny Temelín a Dukovany, Philips Hranice, Bosch Jihlava, České dráhy, TPCA Kolín,Severomoravská energetika,Škoda Auto,Panasonic Pardubice, Skanska,Barum Continental,Městské policie ČR,Armáda Litevské Republiky,STUMMPP BAIER,Ministerstvo obrany Velké Britanie.


CERTIFIKACE
ISO 9001, EN 344, 345, S1, S2, S3

KONTAKTNÍ ADRESA:

Prabos plus, a. s. Slavičín
Mezi Šenky 9
763 21 Slavičín
Česko (CZ)
tel: (+420) 577 303 111

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.prabos.cz

Typ záznamu: Průmyslová zóna
AKTUALIZACE: Marie Rumplíková (Informační centrum Slavičín) org. 56, 06.08.2007 v 11:00 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
    TURISTIKA