PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKYBRNO A OKOLÍ ZLÍNSKO - turistická oblast SLOVÁCKO - turistická oblast HANÁ - turistická oblast BESKYDY-VALAŠSKO - turistická oblast HLAVNÍ STRANA OKRES VSETÍN OKRES ZLÍN OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ OKRES KROMĚŘ͎ ČESKÁ REPUBLIKA
Воскресенье 03.03.2024
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Zlínský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Zlínský kraj
Zlínská NEJ
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Turistika a volný čas
  Informační služby
Průvodcovské služby
Kultura a zábava
Hrady a zámky
Památky a architektura
Klub českých turistů
Sport a relaxace
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Zimní sporty
Agroturistika
Vinařská turistika
Sdružení a spolky
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Hory a pohoří
Vodní toky a plochy
Chráněná krajinná území
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

Městské informační centrum [ Справочное бюро ]

Poskytujeme bezplatně informace o městě a jeho okolí i o celé České republice, dále o památkách, historii, turistických službách, firmách, organizacích, ubytování, kulturním, společenském a sportovním dění. Zajišťujeme zde prodej a rezervace vstupenek nejen na akce pořádané Městským kulturním střediskem, ale i jinými agenturami, informace o autobusových a vlakových spojích, směnárenskou činnost, prodej tuzemských i zahraničních zájezdů pod záštitou cestovní agentury OAZA, prodej dálničních známek (ČR, SR, Rakousko), propagačních materiálů (pohlednice, mapy, knihy...), k dispozici je zde také za úplatu internet pro veřejnost či možnost oxeroxování.


Holešovské městské informační centrum se nachází přímo v centru města na náměstí Dr. E. Beneše. V prvním patře budovy sídlí Městská knihovna (pro dospělé i pro děti). Budova je situována tak, že zevnitř máte výhled na kašnu a celé náměstí.Součástí MIC je veřejná čítárna. Máte zde možnost zcela bezplatně příjemně posedět a přečíst si aktuální denní tisk a různé časopisy pro dospělé i děti. Náruživí čtenáři mohou tento prostor využít i pro nerušenou četbu knihy zapůjčené z knihovny nebo pouze posedět s přáteli.
Výběr novin a časopisů k prostudování je poměrně bohatý. Vše je přehledně uspořádáno do několika polic v boční části prostoru MIC.

Potřebujete si vyměnit tuzemské peníze, eura, dolary či jinou zahraniční měnu? Prodáváme a nakupujeme i méně obvyklé měny - jako např. bulharské leva, turecké liry... atd.

Rovněž se zde nachází čtyři internetová pracoviště. Připojení k internetu můžete využívat po celou dobu provozu MIC za neměnnou cenu 10,-Kč/15 min. V případě, že jste náruživý "browser", Vám nabízíme možnost zakoupení 5 nebo 10 hodinové permanentky za zvýhodněnou cenu. Internet je připojen mikrovlnným spojem 512 Kb/s bez jakéhokoliv omezení přenesených dat či blokování stránek

Počítače však nemusíte využívat pouze k surfování po vlnách internetu. Nabízí se vám i jiné možnosti. Je zde pro Vás připravena sada programů OpenOffice, obsahující Open Word editor k psaní textových dokumentů s možností vkládání obrázků, grafů apod., dále pak Open Exel, tabulkový kalkulátor, vektorový kreslící program či HTML editor. Cokoliv je možné za mírný poplatek vytisknout na tiskárně.


V neposlední řadě na Vás čeká automat na teplé nápoje s nabídkou několika druhů kávy, čaje nebo čokolády. Dobrou chuť.


Máte-li nějakého příbuzného či kamaráda v zahraničí, můžete si u nás zakoupit telefonní kartu společnosti PhoneServe a zatelefonovat si přes internet za bezkonkurenční ceny. Více informací a ceny volání získáte na stránkách www.phoneserve.com.
Chcete-li využít některé z nabízených služeb a nemáte u sebe dostatečnou hotovost, postačí Vám kreditní karta a udělat pár kroků k východu z MIC. Zde je totiž instalován bankomat GE Capital Bank.
Kromě faxových služeb nabízíme také možnost kopírování.
Potřebujete dálniční známku na auto? Můžeme Vám nabídnout české, slovenské i rakouské dálniční známky s různou délkou platnosti.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Městské informační centrum
Lenka Hasníková
Náměstí Dr.E.Beneše 17
769 01 Holešov
Czechia (CZ)
tel: (+420) 573 395 344
fax: (+420) 573 395 344

UMÍSTĚNÍ

NA ÚZEMÍ OBCE EVIDUJEME

DALŠÍ INFORMACE: http://www.holesov.cz

AKTUALIZACE: Vít Solař (MIC Holešov) org. 56, 08.05.2004 v 13:45 hodin
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA